Atrakcje w okolicy

W odległości niespełna 1 km od naszej lokalizacji powstał Wakepark, dla tych którzy chcą uprawiać nowy sport wakeboard i lubią przebywać nad wodą.

Obok tej atrakcji otwarta została marina z bazą nowoczesnego sprzętu wodnego takiego, jak: kajaki, skutery, łódki czy rowery wodne. W głąb jeziora wbudowane są mola, przy których cumują łodzie oraz czekają instruktorzy gotowi nauczyć wszystkich chętnych żeglowania czy windsurfingu.

Olsztyn już nie jest nudnym miejscem! Wokół jezior otulonych lasami teraz wiją się urocze ścieżki do spacerowania, uprawiania Nordic Walking czy jazdy na rowerze. Nic dziwnego, że nowe atrakcje przyciągają liczne grona celebrytów, a nie jedna restauracja w tym sercu Warmii może uwieść smakoszy doskonałą kuchnią, cudownym położeniem i uroczą obsługą. Wzdłuż wybrzeża powstały bary, kafejki, restauracje z miejscem do opalania, miłą muzyczką w tle, a wieczorem – z gotowym rozbawić każdego DJ-em.

Tych gości, którzy wolą przestworza od wód czy lądów, zachęcamy do skorzystania z oferty turystycznych i sportowych zajęć czy kursów w Olsztyńskim aeroklubie oddalonym zaledwie 15 min. spacerem od naszej lokalizacji. Loty spadochronami, balonowe czy szybowcowe to zajęcia dla tych, którzy lubią podnieść temperaturę odpoczynku i rekreacji na „wyżyny” 🙂

Warmia to jeden z najpiękniejszych rejonów Polski. Nocleg tutaj pozwoli na 100% wypoczynek i spędzenie czasu wśród atrakcji, które zapamiętane będą na długo. To tylko najciekawsze z nich w okolicach Temury. Serdecznie zapraszamy!

Noclegi blisko jeziora kortowskieNapisz do nas