O nas | Apartamenty

Warmia i położony w niej Olsztyn jest wyjątkowym regionem, zaliczanym do otwierającego zielone płuca Mazur obszaru Polski. Często także jest niewłaściwie określany jako część Mazur. Tymczasem miasto jest sercem tego regionu często określanym jako jego stolica. O wyjątkowości stanowi jego położenie i historia. Pod względem turystycznym nie wszyscy wiedzą, iż w samych granicach administracyjnych Olsztyna znajduje się 9 jezior otoczonych lasami i licznymi osiedlami mieszkalnymi jest to więc rejon o urzekających krajobrazach, co cenią sobie bardzo turyści tu przyjeżdżający. Wraz z rozwojem regionalnym ośrodka miejskiego wiele inicjatyw podjętych przez władze samorządowe i akademickie zaowocowały przyciągnięciem licznych inwestycji w obu tych obszarach.

Noclegi – tanio

Temura położona jest w pełnej zieleni okolicy w pobliżu lasu oraz dwóch, przepięknych jezior: Ukiel i Kortowskiego. Goście tego obiektu mogą do woli korzystać z atrakcji, jakie daje im okolica oraz położone w pobliżu miasto Olsztyn. To wprost doskonałe miejsce, przeznaczone do uprawiania rozmaitych sportów – jazdy na rowerach, NORDIC WALKING, kajakarstwa, żeglowania, czy pływania. Z pewnością zadowoleni będą także turyści uwielbiający plażowanie – jednakże nie lubią wokół siebie tłumów. Nasz przytulny Dom Gościnny Temura usytuowany jest niecałe 5 kilometrów od centrum miasta Olsztyna.
Nasz Dom Gościnny Temura powstał w celu stworzenia w Olsztynie tanich noclegów dla studentów, pracowników oddelegowanych do pracy w mieście czy dla turystów chcących w sezonie wiosenno-letnim zwiedzić nasze miasto, czy też skorzystać z licznych atrakcji, jakie tu się pojawiły – w tym Aquaparków, ścieżek rowerowych, eventów sportowych, kulturalnych, handlowych. Naszą misją było stworzenie komfortowych miejsc noclegowych z pełną gościnności atmosferą, gdzie przez cały rok proponujemy swoim gościom tanio wygodne i przytulne pokoje. Do dyspozycji gości mamy pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe wyposażone w TV oraz nielimitowany bezpłatny dostęp do wifi. Są to pokoje o dobrym standardzie. Wszyscy goście mogą korzystać ze znajdującego się na każdym piętrze wspólnego, aneksu kuchennego oraz łazienki.

Dla gości podróżujących z rodziną idealne będą przestronne apartamenty, które posiadają od jednej do trzech sypialni. Apartamenty są wyposażone we wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty, TV i też dostęp do bezpłatnego wifi. Posiadają także funkcjonalne aneksy kuchenne, jadalnie oraz prywatne łazienki.

Noclegi blisko jeziora ukiel

Pokoje blisko jeziora kortowskie

Pokoje blisko jeziora ukielNapisz do nas